Vestuvinių suknelių nuoma

Vestuvine suknele

Patarimai nuomojantis vestuvinę suknelę

Nėra abejonių, kad vestuvinė suknelė sudarys didelę dalį Jūsų vestuvinės šventės išlaidų, todėl mes Jums siūlome galimybę sutaupyti dalį pinigų, pasirenkant vestuvinės suknelės nuomą Kaune. Taip Jūs net tik galėsite vilkėti daug įspūdingesnę suknelę už mažesnę kainą, o ir  sutaupytą pinigų sumą galėsite paskirti ateityje reikalingesniems šeimyniniams pirkiniams ar išlaidoms.

Žinoma didžiausias trūkumas nuomojantis vestuvinę suknelę, kad po šventės Jūs ją turėsite grąžinti ir negalėsite pasilikti kaip prisiminimo. Tačiau nuotraukos ir filmuota medžiaga yra puiki alternatyva gražiausiam savo gyvenimo momentui įamžinti.

Tam, kad padėtume Jums išvengti bereikalingų rūpesčių perkant ar nuomojantis vestuvine suknelę, pateikiame mūsų nuomone svarbiausius akcentus, kuriuos  vertus žinoti, jei visgi nuspręsite pasinaudoti vestuvinių suknelių nuomos paslaugomis:

 • Užsisakykite vestuvinę suknelę kaip galima anksčiau. Kadangi beveik visada yra reikalingi įvairūs vestuvinės suknelės priderinimai ir pataisymai, rekomenduojame suknelės nuomos užsakymą pateikti bent jau pora mėnesių prieš vestuves.  Jeigu vestuvės yra planuojamos sezono metu, tai padaryti reikėtų dar anksčiau.
 • Prieš vestuvinės suknelės nuomą, atidžiai ją patikrinkite. Visada, prieš nuomojantis vestuvinę suknelę ją nuodugniai patikrinkite:  ar nėra pažeidimų, dėmių. Jeigu kartais aptikote, kokį apgadinimą, būtinai apie tai praneškite salono pardavėjai.  Visi apgadinimai turi būti įtraukti į kontraktą, kad vėliau grąžinant suknelę nebūtų nesusipratimų.  Tai yra ypač svarbu, jei vestuvinės suknelės nuomai turimi riboti finansai ištekliai ir nuomojamasi senesnė suknelė.
 • Visada vestuvinę suknelę iš salono pasiimkite pati. Rekomenduojame nepatikėti šios užduoties niekam kitam, nes jie negali pasimatuoti Jums skirtos vestuvinės suknelės.  Jūs turėtumėte atrasti laiko tam padaryti, nes jeigu suknelė nedera, tai pataisymus galėsite paprašyti atlikti iškart. Taip sutaupysite ir savo ir mūsų laiką, nes nereikės suknelės atvežti dar kartą.
 • Vestuvinę suknelę pasiimkite kelios dienos prieš didžiąją šventę. Jūs turėtumėte palikti bent kelias dienas atsargai, jeigu suknelei būtų reikalingi baigiamieji pataisymai. Žinoma nereikėtų vestuvinės suknelės pasiimti ir labai anksti, nes per tą laiką figūra gali šiek tiek pasikeisti.
 • Pasiteiraukite dėl žalos atlyginimo sąlygų. Yra svarbu susižinoti nuobaudas, jeigu su suknele atsitiktų kas nors negero.  Dažniausiai jos yra pateikiamos vestuvinės suknelės nuomos kontrakte, bet visada to galite pasiteirauti ir suknelių nuomos salono pardavėjos.

Mūsų vestuvinių suknelių nuomos salone Kaune galime pasiūlyti platų vestuvinių suknelių pasirinkimą, padėti parinkti suknelę pagal Jūsų kūno formą, supažindinti su naujausiomis vestuvinių suknelių mados tendencijomis, patarti ir pakonsultuoti Jums rūpimais klausimais.

Vestuvinių suknelių nuomos privalumai ir trūkumai

Trumpai aptarsime ir apibendrinsime mūsų nuomone pačius reikšmingiausius argumentus už ir prieš vestuvinės suknelės nuomą.

Nuomos privalumai:

1) Pigiau. Kelis tūkstančius litų kainuojančią suknelę, galėsite išsinuomoti už kelis šimtus.  Taip pat daugelis nuomos salonų siūlo ir visą pilną aksesuarų paketą prie suknelės, todėl jeigu neturite laiko jų paieškai visada geriau išsinuomoti. Jau anksčiau minėta, kad sutaupyta pinigų suma, pasinaudojus suknelės nuomos paslaugomis, gali būti panaudota kitoms vestuvių šventės išlaidoms padengti arba kaip investicija į būsimą šeimos biudžetą.

2) Priežiūra. Turbūt mažiausiai kuo kiekviena nuotaka grįžusi iš savo vestuvių norėtų užsiimti, tai vestuvinės suknelės valymu.  Pasinaudojus vestuvinių suknelių nuomos paslaugomis, Jūs galėsite tai pamiršti, nes tuo pasirūpins suknelių nuomos salonas. Vienintelis Jūsų įsipareigojimas bus- grąžinti suknelę nesugadintą.

3) Vedybos kitoje šalyje, žemyne. Vestuvinės suknelės nuoma gali būti labai patogi priemonė surengti vestuves kitoje šalyje, nes šiuo atveju nereikės su savimi vežtis (skraidinti) papildomo bagažo.

4) Vieta. Jeigu turite ribotą vietą drabužiams arba neturėsite po vestuvių kur saugoti savo suknelės, tai irgi verta būtų pagalvoti apie suknelės nuomą.

Nuomos trūkumai:

1) Pasirinkimas. Nuomojantis vestuvinę suknelę, neturėsite tokio plataus pasirinkimo, kaip perkant ją. Dažniausiai galėsite rinktis iš tų suknelių, kurios tuo metu jau yra asortimente.

2) Dydis. Panašiai, kaip ir pirmam punkte, daugeliu atveju Jūs galėsite rinktis tik Jūsų dydžio vestuvines sukneles.

3) Rūpestis. Su išnuomota vestuvine suknele turėsite elgtis atsargiau, nes už sugadinimą (priklausomai nuo sugadinimo laipsnio) teks sumokėti sutartyje nustatytą pinigų sumą.

4) Asmeniškumo praradimas. Jau anksčiau minėta, kad jeigu pasirinksite vestuvinės suknelės nuomą, tai prarasite galimybę po vestuvių suknelę pasilikti sau ir(ar) vėliau perduoti ją Jums svarbiam asmeniui.

Kurie argumentai, už ar prieš nusveria vienas kitą, mes nuspręsti negalime. Visa tai priklauso nuo Jūsų: Jūsų vertybių, norų, troškimų, galimybių  bei požiūrio į vestuves. Mes tikimės, kad ši informacija, bent jau leis Jums lengviau apsispręsti dėl vestuvinės suknelės pasirinkimo.

 • Kas Jums svarbiausia nuomojantis suknelę?

  Rezultatai

 • Kontaktų forma

Teikiamos paslaugos:

 • Vestuvinių ir proginių suknelių nuoma Kaune
 • Aksesuarų nuoma
 • Konsultacijos

Akcijos

Šiuo metu jokių akcijų nevyksta

Svetainė yra parduodama arba išnuomojama. Teirautis el.paštu:
info@sukneliunuomakaune.lt