Proginių suknelių nuoma

Svarbūs gyvenime įvykiai ir progos reikalauja ir tam skirtos aprangos.  Šiuo atveju kasdien dėvimi rūbai netinka. Kadangi daugelis tokių progų būna išskirtinės, tai geriausia yra pasinaudoti proginių suknelių nuoma. Proginių suknelių pasiūla rinkoje yra labai didelė, todėl ne visada yra lengva išsirinkti tinkamiausią ir geriausiai Jus ir Jūsų kūno formai derančią suknelę.  Mūsų  proginių suknelių nuomos salono specialistai visada su malonumu Jums padės tai padaryti, o mūsų sukaupta patirtis ir žinios pavers Jus gražiausia vakaro karaliene. Perkant ar nuomojantis proginę suknelę svarbu apsvarstyti šiuos kriterijus:

  • Proginių suknelių stilius. Proginių ir kitų suknelių stilius dažniausiai skirstomas pagal du požymius:  iškirptės ir silueto stilių. Tai yra patys svarbiausi požymiai renkantis bet kokiai progai skirtą suknelę. Suknelės siluetas turi atitikti Jūsų figūrą – paslėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus. Žinant silueto svarbiausius bruožus bus daug lengviau išsirinkti suknelę ir priderinti ją prie savo kūno linijų. Keletas pavyzdžių:

A raides stiliaus progine suknele

A raidės stiliaus proginė suknelė (ang. A-line)

A raidės stiliaus suknelės taip vadinamos, dėl siauresnės viršutinės daliės ir išplatėjimo apačioje. Šio stiliaus vakarinės suknelės yra universaliausios ir tinka visų kūno tipų merginoms ar moterims, tačiau labiausiai jos tinka pilnesnėms, smėlio laikrodžio bei kriaušės figūros moterims, nes nėra durtos ties juosmeniu ir vizualiai pailgina siluetą.

Unidines stiliaus progine suknele

Undinės stiliaus proginė suknelė (ang. Mermaid)

Undinės stiliaus proginės suknelės apgula visą moters kūną nuo krūtinės iki kelių ir tada stipriai platėja. Tokios suknelės ypatingai išryškina figūrą, ypač liemenį ir klubus. Šio stiliaus suknelės atrodo labai seksualiai ir išryškina visas moters kūno formas ir tinka toms moterims ar merginoms, kurios didžiuojasi savo kūnu ir nebijo paryškinti kiekvienos linijos, pradedant krūtine, baigiant klubais.

Imperatorisko stiliaus progine suknele

Imperatoriško stiliaus proginė suknelė (ang. Empire waist)

Imperatoriško stiliaus proginės suknelės pasižymi iki krūtinės pakelta juosmens linija, nuo kurios audinys laisvai krenta iki pat žemės. Šios stiliaus proginės suknelės padeda nuslėpti platesnius klubus ir platesnį liemenį. Jos yra labai universalios ir tinka įvairioms progoms.

  • Perkamos ar nuomojamos proginės suknelės spalva. Dažniausiai ji renkama atsižvelgiant į moters ar merginos plaukų bei odos spalvą. Nesant konkretaus aprangos kodo, rekomenduojama rinktis neutralias spalvas. Pastelės, neutralios ir žemės spalvos įprastai laikomos klasikinėmis spalvomis. Nesvarbu kokia būtų proga, tačiau su smėlio spalvos, balta, rausvai oranžine, juoda ir tamsiai mėlyna bei jų atspalviais niekada neprašausite pro šalį.
  • Patogumas. Renkantis suknelę yra labai svarbu gerai ir patogiai jaustis. Reikia vengti judesius varžančių ir varginančių proginių suknelių, nes vakarėlio ar šventės metu Jums bus sunku linksmintis ir šokti.

Jeigu norite renginiui, vakarėliui, specialiam vakarui ar kitai progai išsirinkti idealiai Jums tinkančią proginę suknelę, apsilankykite mūsų proginių suknelių nuomos salone Kaune ir mes Jums patarsime ir pasiūlysime Jūsų skonį ir Jūsų figūrą geriausiai atitinkančias progines sukneles.

Proginių suknelių nuoma yra puiki alternatyva išskirtinėm šventinėm progom, nes padeda sutaupyti pinigų, leidžia kiekvieną kartą pasipuošti vis kita suknele ir padeda pašalinti nerimą, kurį sukelia nežinojimas kuo apsirengti ši kartą.

  • Kas Jums svarbiausia nuomojantis suknelę?

    Rezultatai

  • Kontaktų forma

Teikiamos paslaugos:

  • Vestuvinių ir proginių suknelių nuoma Kaune
  • Aksesuarų nuoma
  • Konsultacijos

Akcijos

Šiuo metu jokių akcijų nevyksta

Svetainė yra parduodama arba išnuomojama. Teirautis el.paštu:
info@sukneliunuomakaune.lt